מה אתם צריכים לדעת על אילוף כלבכם הנאמן?

רוני שטיינברג, מקים ומנהל הפנסיון שלנו, הוא בעל ידע וניסיון בכול הנוגע לאילוף כלבים ותקשורת נכונה בין האדם לכלבו. הכלבים שאתם תביאו לפנסיון יהיו בידיו של מאמן מנוסה, והוא יוכל לעזור לכם ליצור קשר נכון יותר ביניכם לבין כלבכם.

רבים מאיתנו מתייחסים לכלב כאילו הוא אדם, ונותנים לו תשומת לב חמימה ומפנקת כמו לאדם קרוב, למשפחה. האהבה לכלב היא חשובה ונחוצה, אך יש לזכור שכלב אינו אדם, ולכן יש להתייחס אליו בהתנהגות שהוא מבין. ליתר דיוק, יש לדעת לדבר ב"שפת הכלבים".

הכלב הוא אמנם מבוית ומתנהל בחיי בני האדם, אך הוא הגיע ממשפחת הזאבים, שחיה בלהקות, והתנהגותו של הכלב גם כיום קשורה בכך קשר הדוק. בכול להקה יש מנהיג, והכלב יחפש בביתכם את המנהיג. אתם תצטרכו להיות "מנהיגי הלהקה" כדי שהכלב ירגיש בטוח, מוגן, ולא יפתח בעיות התנהגות.

הדרך להראות לכלבכם את מנהיגותכם, וכך לגדל כלב בריא בנפשו ושמח, היא דרך תקשורת בריאה של אדם-כלב, אמון הדדי, ומשמעת. ללא משמעת, הכלב לא ידע מה מותר לו ומה אסור, והוא יפתח בעיות התנהגות שונות כמו נביחות, אכילה מהרצפה, קפיצות, חרדת נטישה ועוד. החיבה היא חלק חשוב מהאילוף, אך היא לא יכולה להגיע ללא משמעת וללא מנהיגות.

אם תרצו מידע נוסף, או טיפים לגבי אילוף או לחילופין עזרה עם אילוף כלבכם, צרו קשר עימנו. אנו נמצאים כאן לרשותכם ולרשות כלבכם.

לקוחות יקרים שימו לב: לצערנו קיימת תקלה בפיצ'ר להזמנת מקומות.  רוצים להזמין מקום? אין בעיה, נא להתקשר אלינו בטלפון לביצוע הזמנה. טלפון: ⁦050-851-3916⁩ אורנה

כל הזכויות שמורות לחייך כלב