אודותינו

איך הכול התחיל?

פנסיון "חייך כלב" הוא הגשמת חלומם של רוני שטיינברג (נפח במקצועו ומקים פינת החי בקיבוץ חצרים) וגוסטבו וייבשניידר (וטרינר מוסמך שעבד ברפת). הכלבה של רוני (קאלה) חלתה, והוא ניגש לד''ר גוסטבו לקבלת טיפול. רוני היה מאוד מרוצה מהטיפול, שלמעשה הציל את כלבתו, וכך החל הקשר ביניהם. לשמחתם (ולשמחתנו) הם גילו שלשניהם היה אותו חלום- לפתוח מרכז לכלבים, שם יזכו לטיפול ולתנאים הטובים ביותר. בפעם השנייה קאלה המליטה בנסיבות משמחות יותר, וההחלטה להגשים את החלום קרמה עור וגידים - עם קצה של זנב.

פנסיון באווירה טבעית

את הפנסיון הקמנו בקיבוץ חצרים, בו אנו מתגוררים, והוא משלב גם פעילות של ילדים על מנת שהכלבים לא יחושו בודדים. לא הספקנו לתלות שלט קטן אודות פתיחת המקום, וכבר בעלי הזנב הזמינו מקומות והשמועה עברה מחוטם לאוזן. כל מי שמגיע לפנסיון רואה את איכותו של המקום ואת היחס האישי לכלבים, וזה כבר מספיק על מנת לקבל את ההחלטה הטובה ביותר - להביא את הכלב לשהות אצלנו.

הכלבים שלכם בידיים טובות

הפנסיון רחב הידיים כולל מלונות גדולות ואיכותיות, מזון כלבים משובח, כלי אוכל מנירוסטה, מדשאות ומשחקים לכלבים. אנו נשארים כל הזמן עם אצבע על הדופק, בודקים את מצבו של כל אורח ומקפידים שיחוש חלק מהקהילה הקטנה והשעירה שלנו. על הניקיון והאסתטיקה בכלל אין מה לדבר - צריך פשוט לראות ולהיווכח.

אין ספק - פנסיון חייך כלב משלב טיפול מסור ואהבה אמיתית לכלבים. מספיק להסתכל בהם, מרוצים ושבעי רצון, על מנת להבין.

כל הזכויות שמורות לחייך כלב